Kandydaci na radnych

Kandydaci na radnych. 2018-09-29 06:49.

Zarejestrowani do dnia dzisiejszego kandydaci na radnych w wyborach samorzadowych 2018 roku.

W okręgach nr 11 i 13 ze względu na zgloszenie tylko jednego kandydata przedłużono zgłaszanie do 24 września: ZOBACZ OGŁOSZENIE.

Według nieoficjalnych informacji będą zgłoszenia KW "Zielone Mordy" z Wojnowa.

Okręg/link do PKW Kandydaci/Komitet Wyborczy Granice liczba radnych liczba wyborców
Nr 1 Romanowski Mirosław Leszek (PIS); Daniluk Krzysztof (PSL); Pałys Anna Irena (KWW "Zielona Gmina Mordy")
Mordy, ulice: Czereśniowa, Jagodowa, Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Wiśniowa, Żwirki i Wigury 1 339
Nr 2 Gmitrzuk Jaroslaw Roman (PIS),Mikołajczuk Jarosław (PSL); Skolimowska  Renata Agata(KWW "Zielona Gmina Mordy"
Mordy, ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej, Kilińskiego, Ks. Brzóski, Ks. Skorupki, Parkowa, Plac Zwycięstwa, Przechodnia, Szkolna 1 292
Nr 3 Borzyński Tomasz Sylewster (PIS); Marczuk Adam (PSL); Bieliński Ireneusz Józef (KWW "Zielona Gmina Mordy")
Mordy, ulice: 8 Dywizji Wojska Polskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Narutowicza , Olchowa, Pusta, Słowackiego, Składowa 1 323
Nr 4 Drabarek Grażyna (PIS);              Marciniak Jacek (PSL); Pawluk Celina Ewa (KWW "Zielona Gmina Mordy")
Mordy, ulice: Gliniana , Kolonia Mordy , Kościuszki, 3 Maja, Olędzka , Polna, Sienkiewicza 1 536
Nr 5 Tymosiak Grazyna (PIS); Denis Ireneusz (PSL) Leśniczówka 1 207
Nr 6 Stańska Anna (PIS); Dąbrowski Andrzej Grzegorz (PSL); Kozak Agnieszka (KWW "Zielona Gmina Mordy")
Czepielin, Czepielin-Kolonia 1 319
Nr 7 Dmowski Gustaw (PIS), Zacharczuk Andrzej Zdzisław (PSL) Czołomyje, Doliwo, Ogrodniki, Olędy 1 320
Nr 8 Kotowska Katarzyna (PIS); Boruta Andrzej (PSL); Skorupski Łukasz (KWW "Zielona Gmina Mordy")
Pieńki, Stok Ruski, Wyczółki 1 385
Nr 9 Kołtuniak Dariusz (PIS); Kobylińska Aleksandra Magdalena (PSL); Radlińska-Trębicka Elżbieta (KWW "Zielona Gmina Mordy")
Klimonty, Ptaszki, Sosenki-Jajki, Wólka Soseńska 1 291
Nr 10 Chromiński Sławomir (PIS); Zacharczuk Krzysztof Leonard (PSL) Krzymosze 1 269
Nr 11 Zarzycki Janusz (PIS); Orzyłowski Daniel Kamil (PSL)
Radzików-Stopki, Wielgorz 1 279
Nr 12 Radzikowski Grzegorz Janusz (PIS); Jasiński Rafał (PSL) Radzików-Kornica, Radzików-Oczki, Radzików Wielki 1 415
Nr 13 Ostojski Andrzej (PIS) Ostoje, Pióry-Pytki, Pióry Wielkie 1 159
Nr 14 Stefaniuk Bogusława (PIS); Hawryluk Barbara (PSL) Płosodrza, Rogóziec, Suchodołek, Suchodół Wielki, Wólka-Biernaty 1 272
Nr 15 Skolimowski Stefan Czesław (Skolimowski Radnym); Pogorzelska Kazimiera   Urszula (PIS);Kokieć Emilia (PSL); Czarnocki Robert (KWW "Zielona Gmina Mordy")
Głuchów, Stara Wieś, Wojnów 1 456
Podsumowanie     15 4 862

PIS- 15 kandydatów;

PSL - 13 kandydatów

KKW Zielona Gmina Mordy - 8 kandydatów

KKW Skolimowski Radnym - 1 kandydat

W okręgach 11 i 13 przedłużono termin rejestracji kandydatów do 24 września - LINK

Poprawiony (sobota, 29 września 2018 07:49)