WYNIKI WYBORÓW DO POWIATU W GMINIE MORDY |
|
|
|
|
Nr Mordy |
Nr 2 Czołomyje |
Nr 4 Krzymosze |
Nr 5 Radzików |
Nr 6 Wólka |
Nr 7 Wojnów |
razem |
|
liczba
uprawnionych |
1437 |
716 |
756 |
624 |
656 |
930 |
5119 |
|
liczba
głosujących |
801 |
378 |
340 |
377 |
335 |
460 |
2691 |
|
głosy ważne |
725 |
348 |
312 |
353 |
301 |
420 |
2459 |
|
% głosujących |
55,7% |
52,8% |
45,0% |
60,4% |
51,1% |
49,5% |
52,6% |
|
Nr 2 Samoobrona |
Izdebski |
Sławomir |
10 |
23 |
26 |
12 |
16 |
38 |
125 |
|
Kamiński |
Grzegorz |
10 |
9 |
8 |
2 |
10 |
14 |
53 |
|
Skibski |
Grzegorz |
5 |
1 |
42 |
52 |
12 |
12 |
124 |
|
Nasiłowski |
Wojciech |
3 |
4 |
2 |
1 |
7 |
3 |
20 |
|
Michalczuk |
Michał |
2 |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
9 |
|
Krasnodębski |
Jerzy |
18 |
4 |
2 |
0 |
6 |
10 |
40 |
|
Skwierczyński |
Dariusz |
4 |
15 |
7 |
9 |
1 |
13 |
49 |
|
Moczydłowski |
Jacek |
37 |
9 |
4 |
0 |
10 |
17 |
77 |
497 |
Nr 3 SLD-UP |
Łęczycki |
Krzysztof |
4 |
10 |
4 |
0 |
1 |
4 |
23 |
|
Dębski |
Kazimierz |
44 |
3 |
4 |
0 |
1 |
2 |
54 |
|
Kaleta |
Sławomir |
40 |
0 |
4 |
0 |
1 |
0 |
45 |
|
Kesling |
Agata |
117 |
13 |
20 |
5 |
31 |
27 |
213 |
|
Prokopiuk |
Helena |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
6 |
|
Chruściel |
Agata |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
5 |
|
Michalak |
Edward |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
1 |
4 |
|
Głuchowska |
Helena |
3 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
8 |
358 |
NR 6 Polskie Stronnictwo Ludowe |
Stański |
Zbigniew |
34 |
3 |
15 |
1 |
9 |
69 |
131 |
|
Dymowski |
Piotr |
8 |
4 |
7 |
0 |
1 |
6 |
26 |
|
Roszuk |
Paweł |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
|
Ślaz |
Mieczysław |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
|
Czarnocki |
Andrzej |
13 |
8 |
4 |
2 |
3 |
1 |
31 |
|
Kryszczuk |
Andrzej |
1 |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
4 |
|
Orzyłowski |
Sławomir |
0 |
0 |
6 |
30 |
1 |
1 |
38 |
|
Twarowski |
Andrzej |
1 |
0 |
2 |
0 |
10 |
5 |
18 |
253 |
Nr 8 Porozumienie Prawicy |
Gorzała |
Marek |
40 |
3 |
76 |
206 |
19 |
8 |
352 |
|
Kozos |
Teresa |
5 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
10 |
|
Łęczycki |
Wojciech |
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
|
Czarnocki |
Marek |
0 |
124 |
3 |
1 |
0 |
0 |
128 |
|
Ilczuk |
Henryk |
244 |
20 |
38 |
25 |
106 |
118 |
551 |
|
Kamiński |
Henryk |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
3 |
|
Kazulo |
Andrzej |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
Tkaczuk |
Tadeusz |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1049 |
Nr 9 Liga Polskich Rodzin |
Dmowski |
Gustaw |
16 |
81 |
11 |
2 |
20 |
27 |
157 |
|
Smuniewska |
Elzbieta |
16 |
2 |
10 |
0 |
6 |
3 |
37 |
|
Domańska |
Olga |
74 |
5 |
2 |
4 |
18 |
26 |
129 |
|
Kieryło |
Agnieszka |
4 |
0 |
3 |
0 |
0 |
8 |
15 |
338 |
Razem |
761 |
348 |
312 |
353 |
302 |
419 |
2495 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki wyborów (nieoficjalne)
z całego powiatu |
7 mandatów Samoobrona |
6 mandatów SLD-UP |
5 mandatów PSL |
3 mandaty Porozumienie Prawicy |
|
|
|
|
|
|
Radni z okręgu Nr 4
(nieoficjalne) |
Nasiłowski Wojciech (Paprotnia) |
Kaleta Sławomir (Korczew) |
Dymowski Piotr (Przesmyki |
Ilczuk Henryk (Mordy) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak głosowano na poszczególne partie (w %) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|