WYNIKI WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ W MORDACH Z DNIA 27.X.2002 R |
tlustym
drukiem zaznaczono kandydatów, którzy weszli do Rady |
OKRĘG
WYBORCZY |
liczba upraw- |
liczba gło- |
% głosują- |
ilość głosów ważnych |
nazwisko i imię kandydata |
ilośc gło- |
% głosów |
|
nionych |
jących |
cych |
sów |
|
Okręg Wyborczy Nr 1 Mordy, Kolonia Mordy |
|
1437 |
803 |
55,9% |
771 |
|
|
|
Nr 2 KW "Samoobrona" |
|
|
|
|
Wojtkowski Waldemar |
112 |
4,8% |
|
|
|
|
Ilczuk Krzysztof |
162 |
6,9% |
|
|
|
|
Skolimowski Tomasz |
116 |
4,9% |
|
455 |
19,3% |
|
Stokowski Kazimierz |
65 |
2,8% |
NR 6 KW PSL |
|
|
|
|
Gmitrzuk Jarosław |
105 |
4,5% |
|
|
|
|
Jasiński Cezary |
96 |
4,1% |
|
301 |
12,8% |
|
Jaroszuk
Zygmunt |
100 |
4,2% |
Nr 8 KW "Miastu I Gminie |
|
|
|
|
Wiśniewski Janusz |
257 |
10,9% |
|
|
|
|
Grzeszczuk Stanisława |
232 |
9,8% |
|
|
|
|
Mikołajczuk Jarosław |
310 |
13,2% |
|
992 |
42,1% |
|
Buczek Piotr |
193 |
8,2% |
NR 9 KW
"Szansa" |
|
38 |
1,6% |
|
Bieliński Ireneusz |
38 |
1,6% |
NR 10 KW "Praca i
Bezpieczeństwo" |
|
|
|
|
Drabarek Grażyna |
143 |
6,1% |
|
|
|
|
Gaworek Andrzej |
155 |
6,6% |
|
|
|
|
Romanowski Mirosław |
69 |
2,9% |
|
495 |
21,0% |
|
Wyrozębska Ewa |
128 |
5,4% |
Nr 12
KW"Praca i Sprawiedliwość Społeczna" |
|
22 |
0,9% |
|
Opłocka Barbara |
22 |
0,9% |
|
|
|
|
|
|
0,0% |
NR 14
"Miasto Młodych" |
|
53 |
2,2% |
|
Ciborowska Justyna |
53 |
2,2% |
RAZEM |
|
2356 |
100% |
|
|
2356 |
100% |
Okręg Wyborczy Nr 2 Czołomyje, Czepielin,Czepielin Kol.,
Doliwo, Olędy, Ogrodniki |
|
716 |
378 |
52,8% |
350 |
|
|
|
Nr 8 KW "Miastu I Gminie |
|
|
|
|
Zacharczuk Andrzej |
137 |
24,5% |
|
303 |
54,1% |
|
Złoch Jan |
166 |
29,6% |
NR 9 KW "Szansa" |
|
|
|
|
Smuniewska Marlena |
110 |
19,6% |
|
126 |
22,5% |
|
Pasemnik
Danuta |
16 |
2,9% |
NR 10 KW
"Praca i Bezpieczeństwo" |
|
|
|
|
Bolesta Tadeusz |
74 |
13,2% |
|
131 |
23,4% |
|
Muszyński Euzebiusz |
57 |
10,2% |
RAZEM |
|
|
|
|
|
560 |
100,0% |
Okręg Wyborczy Nr 3 Stok Ruski, Pieńki, Wyczółki |
|
398 |
185 |
46,5% |
182 |
|
|
|
NR 6 KW PSL |
|
|
|
|
Bartnik Sławomir |
48 |
26,4% |
Nr 8 KW "Miastu I Gminie |
|
|
|
|
Chaciński
Sławomir |
112 |
61,5% |
NR 10 KW
"Praca i Bezpieczeństwo" |
|
|
|
|
Skorupska Dorota |
9 |
4,9% |
NR 15 KW "Nasze Pieńki" |
|
|
|
|
Lewczuk
Grażyna |
13 |
7,1% |
RAZEM |
|
|
|
|
|
182 |
100,0% |
Okręg Wyborczy
NR 4 Krzymosze, Leśniczówka, Stopki, Wielgorz |
|
756 |
339 |
44,8% |
338 |
|
|
|
Nr 2 KW
"Samoobrona" |
|
94 |
18,7% |
|
Izdebski Wojciech |
94 |
18,7% |
NR 6 KW PSL |
|
54 |
10,7% |
|
Nowiński
Jerzy |
54 |
10,7% |
Nr 8 KW "Miastu I Gminie |
|
|
|
|
Danielak Jerzy |
127 |
25,2% |
|
189 |
37,6% |
|
Czarnocki Jerzy |
62 |
12,3% |
NR 10 KW "Praca i
Bezpieczeństwo" |
|
|
|
|
Borkowski Marian |
53 |
10,5% |
|
76 |
15,1% |
|
Góral
Małgorzata |
23 |
4,6% |
Nr 13 KW
"Przyszłość i Sprawieliwość" |
|
90 |
17,9% |
|
Tymosiak Maciej |
90 |
17,9% |
Razem |
|
|
|
|
|
503 |
100,0% |
Okręg
Wyborczy Nr 5 Radzików Wielki, Radzików Kornica, Oczki, Pióry Wlk, Pióry
Pytki, Ostoje |
|
624 |
377 |
60,4% |
338 |
|
|
|
Nr 2 KW
"Samoobrona" |
|
97 |
13,8% |
|
Borkowski Piotr |
97 |
13,8% |
NR 6 KW PSL |
|
170 |
24,4% |
|
Orzyłowski Jarosław |
170 |
24,2% |
Nr 8 KW "Miastu I Gminie |
|
|
|
|
Chojecka Halina |
86 |
12,2% |
|
195 |
27,7% |
|
Izdebski Edward |
109 |
15,5% |
NR 9 KW "Szansa" |
|
|
|
|
Lipińska Lidia |
28 |
4,0% |
|
86 |
12,2% |
|
Soczewka Józef |
58 |
8,3% |
NR 10 KW "Praca i Bezpieczeństwo" |
|
|
|
|
Radzikowski Jan |
86 |
12,2% |
|
155 |
22,0% |
|
Soszyński
Witold |
69 |
9,8% |
RAZEM |
|
|
|
|
|
703 |
100,0% |
Okręg Wyborczy Nr 6 Wólka Soseńska, Sosenki, Klimonty |
|
258 |
152 |
58,9% |
148 |
|
|
|
Nr 8 KW
"Miastu I Gminie |
|
|
|
|
Skolimowski Marcel |
57 |
38,5% |
NR 9 KW
"Szansa" |
|
|
|
|
Misiak
Leszek |
91 |
61,5% |
RAZEM |
|
|
|
|
|
148 |
100,0% |
Okręg
Wyborczy Nr 7 Wojnów, Stara Wieś, Suchodółek, Suchodół Wlk., Płosodrza, Wólka
Biernaty, Głuchów, Ptaszki |
|
930 |
460 |
49,5% |
439 |
|
|
|
NR 6 KW PSL |
|
|
|
|
Olędzka Daniela |
25 |
3,3% |
|
|
|
|
Matejczuk Jan |
40 |
5,2% |
|
124 |
16,2% |
|
Stangreciuk Mariusz |
59 |
7,7% |
Nr 8 KW "Miastu I Gminie |
|
|
|
|
Głuchowski Józef |
104 |
13,6% |
|
|
|
|
Kondera Tadeusz |
123 |
16,1% |
|
381 |
49,8% |
|
Wróblewski Bogusław |
154 |
20,1% |
NR 9 KW "Szansa" |
|
|
|
|
Wyczółkowski Leszek |
31 |
4,1% |
|
|
|
|
Wąsowski Adam |
40 |
5,2% |
|
103 |
13,5% |
|
Wasilczyk Małgorzata |
32 |
4,2% |
NR 10 KW "Praca i
Bezpieczeństwo" |
|
|
|
|
Szmurło Tadeusz |
32 |
4,2% |
|
|
|
|
Raczyński Leszek |
68 |
8,9% |
|
128 |
16,7% |
|
Kowalczyk Mirosław |
28 |
3,7% |
Nr 11 KW'Wspólnota Wiejska" |
|
29 |
3,8% |
|
Konasiuk
Mieczysław |
29 |
3,8% |
RAZEM |
|
|
|
|
|
765 |
100,0% |
OGÓŁEM |
5119 |
2694 |
52,6% |
2566 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|